18243.
465. Lezárult gyorsárverés
Plakát
15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Guzy jelzéssel: Magyarnak Senator celofilter (cigaretta reklám- vagy plakátterv), 1940 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 17,5x11,5 cm.