19004.
465. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
William Heywood: A history of Pisa. Eleventh and twelfth centuries. Cambdrige, 1921, University Press, VI+4+292 p.+XVI t. + 1 t. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, nagyrészt hiányos gerinccel, aláhúzásokkal, a hátsó táblán bejegyzésekkel.