A Magyar Hidrológiai Társaság Pécsi Csoportjának jubileumi évkönyve. Pécs, 1972, MTESZ Baranya M. Szervezete. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 400 példányban.
Lenhossék Mihály: A sejt és a szövetek. Az általános szövetek vázlata. Bp., 1918, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, erotikus ex libris-szel: "Dr. Geréb Lajos Könyveiből."
John H Perry: Vegyészmérnökök kézikönyve. Szerk.: Robert H. Perry, Cecil H. Chilton, Sidney D. Kirkpatrick. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.