Vincenti Gusztáv: A munka magánjogi szabályai. Bp., 1942, Grill Károly... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/465/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Jog~1000018/Vincenti-Gusztav-A-munka-maganjogi-szabalyai-Bp-1942-Grill-Karoly-Nagyvarad-Grafika-ny~II3133843
3133843
19289
465
15000
Books: Law
Leírás: Vincenti Gusztáv: A munka magánjogi szabályai. Bp., 1942, Grill Károly, (Nagyvárad, Grafika-ny.), IX+351 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: karap_norbert