20 000 Ft
Kuncz Ödön: A magyar kereskedelmi- és váltójog. I-II-III/1. rész. I. rész. 1. fele: A kereskedő vállalata. 1937. 3., bővített és átdolgozott kiadás.; I. rész. 2. fele: Kereskedelmi társaság. 1937. 3., bővített és átdolgozott kiadás.; II. rész. A kereskedelmi ügyletek. (A biztosítás és fuvarozás kivételével.); Váltó és csekk. 1929. 2., bővített és átdolgozott kiadás. III. rész. 1. fele: A biztosítás. 1933. 2., bővített és átdolgozott kiadás.; Bp., 1937-1929-1933, Grill Károly, (Győr, Győr Hírlap - Bp., Viktória-ny.), XII+319 p.; VI+2+520 p.; X (helyesen XI)+1+633 p.; VIII+485+3 p. Nem találtuk nyomát annak, hogy a III. rész 2. fele megjelent volna. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal.