Könyvek: Jog Tételek száma: 44
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2920866
19321
465
Books: Law
Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 3123110
19322
465
Books: Law
Bedő Mór: Telekkönyv. Bp., 1913. Stampfel. Kiadói papírborítóval 74 + (1) p. 3115756
19323
465
2200
Books: Law
Bárczay Oszkár: A hadügy fejlődésének története I. kötet. 68 ábrával. Bp., 1895, MTA. 350 p. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Müller-kötésben. 3060614
19325
465
Books: Law
2 db alkotmányjogi könyv: Petrétei József: Magyar alkotmányjog I. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. Kiadói kartonált papírkötés. + Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet. Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 3060630
19326
465
Books: Law
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés. 2934551
19327
465
Books: Law
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés. 3098722
19328
465
Books: Law
Dr. Szabó Mihály: Népoktatásügyi községi közigazgatás kézikönyve. Az érvényben levő törvények, szabályrendeletek, útasítások, elvi jelentőségü határozatok és döntvények alapján összeáll.: - - . Nagybecskerek, 1901, szerzői kiadás (Jokly Lipót-ny.), 4 sztl. lev.+ 235 p. Harmadik, bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli, átkötött félbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval. 3021601
19329
465
100
Books: Law
Szerződéstervezet egy európai alkotmány létrehozásáról. Németország, 2004, kn. Papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft