Fehérváry Jenő: Magyar magánjog kistükre. Bp., 1941, Budai-Nyomda, IX+1+608+1 p. Hetedik, javított és bővített, részben átdolgozott kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, aláhúzásokkal és bejelölésekkel, a kötések mentén a lapokon javításokkal, a címlapon névbejegyzéssel.
Angyal Pál: A magyar büntetőjog tankönyve. I. füzet. Bp., 1920, Athenaeum, IV+2+15-580 p. Teljesen átdolgozott 3. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon névbejegyzéssel és bélyegzésekkel, hiánnyal (3-14).
Dr. Sándorfi Kamill - Dr. Vajna István: A magyar belvizi hajózási jog vázlata. Bp., 1927, Pesti Lloyd Társulat-ny., 216 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Boda Gyula - Vincenti Gusztáv: A Jogi Hírlap döntvénytára, egyben a Jogi Hírlap mutatója. 1939.IX.1.-1942.IX.1. Magánjog V. Ismertetik: - - . Bp., 1942, Jogi Hírlap (M.T.I.-ny.), 1010 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel, enyhén dohos.
Dr. Berecz Sándor: Az új választójogi törvény (az 1938. évi XIX. törvénycikk az országgyűlési képviselők választásáról) és végrehajtási rendeletei. Dr. Borsos Endre előszavával. Kiadta és magyarázó jegyzetekkel ellátta: - - . Bp., 1938, Magyar Tudósító (Bethlen-ny.), 139+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, néhány lap sarkán kis sérüléssel.
1920. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Magyar Törvénytár. Bp., 1921, Franklin-Társulat, VI+(2)+314+(2) p. + Pótlások az 1635-1920. évi törvényekhez, (2)+28 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétesett állapotban.
Rédei József: Új parlamentarizmus. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és Fia (Uránia-ny.), 165+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.
Ein Wort zur Zeit von einem ungarischen Rechtsfreund. Pressburg, 1864, Alois Schreiber, 20 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel. Benne "Dr. Ballagi Aladár" névbélyegzésével.