Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2894182
31197
464
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas, ezüstözött bronz és bronz sport emlékérem (40mm) T:XF,VF patina, korr. 3027630
31198
464
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" ezüstözött bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" és "BN" beütővel, gravírozott "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1938 KIZ. FÉRFI E.V. I." felirattal (37mm) T:AU,XF 2827851
31199
464
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP 3128612
31200
464
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni és Al emlékérmek (2xklf) kapszulában (32mm) T:PP ujjlenyomat, karc 2853018
31201
464
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP 2827850
31202
464
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP 2814595
31203
464
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" ezüstözött aluminimum és réz emlékérem 30mm) T:1- (PP) 3084750
31204
464
Numizmatika
Cyránszki Mária (1940-) 1973. "IX. Nyári Úttörő Olimpia Dunaújváros" bronz emlékérem (60mm) T:XF 3128509
31205
464
Numizmatika
Gácsik Lajos (1905-1981) 1935. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon" ezüstözött bronz plakett "II. díj" gravírozással, "Boczán Gy" gyártói jelzéssel (49x69mm) T:XF a széleken rögzítésnyomokkal 3105720
31206
464
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" egyoldalas bronz emlékérem (41mm) T:XF patina, ph 3105760
31207
464
Numizmatika
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph 2620365
31208
464
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft