Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3027673
31221
464
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina 2912955
31222
464
Numizmatika
~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF 2280824
31223
464
Numizmatika
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik 2913359
31224
464
Numizmatika
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF 2970021
31225
464
Numizmatika
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés 3011586
31226
464
Numizmatika
1937. "MABI SE verseny 1937 III. díj" bronz tenisz díjplakett (39x59mm) T:AU 3048868
31227
464
60000
Numizmatika
1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6." lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.)" commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU 2912263
31228
464
Numizmatika
1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina 2969778
31229
464
Numizmatika
1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" bronz díjérem füllel, hátoldalán "IV. oszt. ifj. bajn. lszer. csop I. 1938-39" gravírozással (45x31mm) T:XF patina 3005081
31230
464
Numizmatika
1939. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája" egyoldalas ezüstözött bronz plakett gravírozással (57x86mm) T:XF patina, kopott ezüstözés 2913136
31231
464
Numizmatika
1939. "MOTESZ Tornászbajnokságok" Cu sportjelvény (30mm) T:XF patina 2913416
31232
464
Numizmatika
1940. "Tornászbajnokságok" Cu jelvény (30mm) T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft