Térképek

Tételek száma: 108

17563.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1890-1900 Ókori Görögország térképe,(Alt Griechenland wie es zu erst in Königreiche darnach in Republiken und endlich von dem Römern in Provinzen ist abgetheil gewesen), üvegezett kissé sérült fa keretben, 29x32 cm
17564.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1897 Az Osztrák-Magyar Monarchia és Közép_Európa utazási térképe. Kis beszakadással 30x40 cm
17565.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm
17566.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Térképmellékletek a Petermanus Geogr. Mitteilungen folyóiratból, 40 db
17567.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Magyarország részletes térképe 1980-ból Felvidéki András. Corvina. Rajzos. Keretben. 90x60 cm
17568.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17569.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17570.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17571.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Abrudbánya környékének földtani térképe 25. Zóna XXVI. Rovat, Geológiai térkép. Rjz. Gabrovitz Camillo; Litográfia. Méretarány, M. 1:75 000. Megjelent Magyarázatok a Magyar Korona országainak részletes geológiai térképéhez.Bp., 1905. 68x90 cm
17572.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
cca 1940 Rákospalota belvárosának két nagy méretű térképe, 120x90 cm Egyik felső széle sérült
17573.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1940 Budapest székesfőváros és környékének térképe.70x50 cm Üvegezett keretben
17574.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft