Tétel

Kikiáltási ár:

40 000 Ft

Leírás:

GALLIK Géza: Utmutatás a tápszerek, edények, szövetek és egyéb házi cikkek orvosrendőri vizsgálatára. Orvosok, gyógyszerészek s rendőri közegek számára. Sátoraljaujhely - Bp. 1879. Kállay Lajos. 184 l. 225 mm. A könyvnek két kiadása közül, ez az első különösen ritka. a tartalomból: I. Rész. Tápszerek : Hús, Vadhús, Szárnyas állatok húsa, Halak húsa, Füstölt hús, Kolbászneműek, Tej, Conservált tej, Vaj, Sajt, Savó, Iró, Dizsnózsír, kenyér, Szárított tésztaneműek, czukor, Czukrocskák, szörpök, Méz, Kávé, pergelt őrlött kávé, Pótkávé, Csokoládé, Kakao-vaj, Thea, Főzelék és gyümölcs, Gombák, Fűszerek, Konyhasó, Eczet, Pálinka, liqueur, rum, Bor, Sör, Szénsavas víz, Dohány. Kiadói egészvászon-kötésben.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras