Festmények és grafikák Tételek száma: 695
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3080420
10218
464
11000
Feszt László, ifj. (1957-): "Értekezlet". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben. 3123415
10219
464
36000
Fejes Imre (Emerik, 1904-1969): Zombori részlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×50 cm 3123420
10220
464
38000
Fejes Imre (Emerik, 1904-1969): Salzburg. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 59×42 cm 2807473
10221
464
Für Emil (1967-): "Baden-Baden", 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/6), lapszéli törésnyomokkal és foltokkal. 33×23 cm 3047284
10222
464
Ifj. Figlár Géza (1930-as évek végén Képzőművészeti Főiskola növendéke): (...) aki nem szőrszálhasogató, 1939. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Törésnyomokkal. 18x15,5 cm 3110561
10223
464
28000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x28,5 cm 3068052
10224
464
22000
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm 2581074
10225
464
32000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett. 33×24 cm 2890849
10226
464
19000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm. 2875749
10227
464
50000
Feszt László, ifj. (1957-): "Composition A/84", 1984. Kollográfia, papír, jelzett, művészpéldány E d'A. jelzéssel. 59×36 cm. Üvegezett fakeretben. 3048535
10228
464
Gubis Mihály (1948-2006): Éjszakai pillangó, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat próba 2 jelzéssel. 64×87,5 cm. Gyűjtői ritkaság! 2543574
10229
464
30000
Győri István (1957 - ): Gond. Szén, papír, jelzett , , keret nélkül, feltekert állapotban 100×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft