Festmények és grafikák Tételek száma: 695
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3126314
10689
464
3200
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Vízfolyás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm. 3124396
10690
464
60000
Wosinsky Kázmér (1895-1967): Fürdőző aktok. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 45x56 cm 3124314
10691
464
15000
František Ženíšek (1849-1916): Tanulmányrajz. Ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 27,5x27,5 cm 3124185
10692
464
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Mária Magdolna-templom, Buda (Városkép a Magdolna toronnyal). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 30,5×18 cm 3044313
10693
464
Andy Warhol (1928-1987): God save the Queen. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 56/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm 3123155
10694
464
24000
Walter Gábor (1963-2014): Kertudvar. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x49 cm 3123154
10695
464
4400
Zádor István (1882-1963): Kilátás a Kútvölgyi útról. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 23x47 cm 3109907
10696
464
75000
Zvolszky Zita (1961-): Blue curasao, 2002. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 90x70. Fakeretben. 3124963
10697
464
Wéber József (1946-2012): Szalonban. Akril, farost, jelzett, felületi sérülésekkel. Dekoratív keretben 40x50 cm 3093332
10698
464
22000
Xantus Gyula (1919-1993): Erdőszélén, 1960. Akvarell, papír, jelzett, fakeretben, 30,5×46,5 cm 3127207
10699
464
Klf., feltehetően német alkotók: Johann Wolfgang v. Goethehez és Frankfurthoz kapcsolódó grafikák (Goethe szülőháza, össz. 5 db. Linómetszet, papír, mindegyik jelzett. Részben sérült. Lapméret: 28x23 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft