Festmények és grafikák Tételek száma: 695
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3094218
10109
464
4200
Natalia Bejenaru (1951-): Színes virágok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 48,5x34 cm 3094222
10110
464
4200
Natalia Bejenaru (1951-): Városrészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x28 cm 3110200
10111
464
Butak András (1948-2021): Lejtőtörmelék, 1987. Gipsznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XIII./XV. számozással. 19x29,5 cm. 3123409
10112
464
Bognár Zoltán (1924-1992): A macska, 1981. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II/V. számozással, üvegezett fakeretben, 47,5×75 cm 3085220
10113
464
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Pingvin ping pong. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 19×14,5 cm 3097652
10114
464
19000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Kompozíció (cím nélkül). Filctoll, golyóstoll, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Kissé sérült. 32,5x24 cm. 3097653
10115
464
19000
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Moon Alíz (cím nélkül). Kollázs, papír. Jelzett. Sérült. 29,5x21 cm. 2991093
10116
464
Balla László (1906-?): Gyermektemetés ruszinföldön. Akvarell, papír. jelzés nélkül. Kiállítva: "A gyermek a művészetben", 1940, Bp., Műcsarnok. Tárgymutató (katalógus), 16. o., 198. tétel. 39x58 cm . Hajtásnyommal. Üvegezett fakeretben. 3110051
10117
464
Boros Tamás (1959-): Band III., 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 27/30. 33x20 cm. 3110576
10118
464
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (9/40). Lapméret: 65×50 cm. Lapszéli apró sérüléssel. 3029077
10119
464
Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, 42x57 cm 2990510
10120
464
26000
Olle Baertling (1911-1981): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 20x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft