Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 213

12148.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
12149.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Polyphon hordozható gramofon. Jelzett, nem működik, jó állapotban, tartalék tűkkel
12150.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
12151.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Fehér női díszmagyar kompletten gyöngyös mentével, pártával, hosszú szoknyával. Korabeli állványon.
12152.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ovális rekeszzománc kép, fa keretbe applikálva, 4,5x3 cm, kerettel 10x8 cm
12153.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Marokkói különleges fa törlőkendő tartó 26x13x7 cm
12154.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12155.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
12156.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Thangka, feltehetően Aryadeva ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x66 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
12157.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Dekoratív kínáló tál. Kézzel festett üveg tál, jelzett alpakka aljjal. XIX.sz. vége, kis kopással. s: 24 cm, 29 cm m: 14 cm
12158.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Fém kínáló tál hibátlan üveg betéttel d: 11 cm
12159.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft