Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 213

Antik WMF ezüstözött képkeret, kopással, jelzett, 35x29 cm
12173.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Braille írókeret vakoknak pontozóval. 148 cellás XX. sz eleje Amerikai gyártmány, fém.
12174.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12175.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12177.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Sisa József (1952.-): Absztrakt tájkép. Tűzzománc, fém, 2 darab táblán, jelzett, kisebb sérülésekkel, egyik tábla némileg hajlott, 2 db 50x50 cm
12178.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
12179.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
12180.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
12181.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
12182.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
12183.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
12184.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
12185.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft