Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 66

Amerikai Egyesült Államok 1976. A függetlenség 200. évfordulója - Albany Város és Megye / Philip Schuyler 1775-1783 bronz emlékérem (37mm) T:XF USA 1976. 200th anniversary of the independence - City & County of Albany / Philip Schuyler 1775-1783 bronze medallion (37mm) C:XF
32891.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok ~1980. Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában ezüstözött fém emlékérem (62mm) fatáblán (177x255mm), elismerő fém táblával (127x101mm) T:AU USA 1988. Evangelical Lutheran Church in America silver plated metal commemorative medallion (62mm) on wooden table (177x255mm), with appreciative metal table (127x101mm) C:AU
32892.

Amerikai Egyesült Államok ~1980. "Evangélikus Luteránus Egyház Amerikában" ezüstözött fém emlékérem (62mm) fatáblán (177x255mm), elismerő fém táblával (127x101mm) T:AU USA 1988. "Evangelical Lutheran Church in America" silver plated metal commemorative medallion (62mm) on wooden table (177x255mm), with appreciative metal table (127x101mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 2011. 2001. szeptember 11. nemzeti emlékérem Ag emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (~31g/0.999/40mm) T:PP USA 2011. 2001 September 11 National Medal Ag commemorative medallion in capsule, in original decorative case, with certificate (~31g/0.999/40mm) C:PP
32893.

Amerikai Egyesült Államok 2011. "2001. szeptember 11. nemzeti emlékérem" Ag emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (~31g/0.999/40mm) T:PP USA 2011. "2001 September 11 National Medal" Ag commemorative medallion in capsule, in original decorative case, with certificate (~31g/0.999/40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Amerikai Egyesült Államok DN Amerikai Filatéliai Társaság / Barátság bélyegeken keresztül ezüstpatinázott bronz érdemérem Aladar Szepes nevére gravírozva (57mm) T:AU USA ND Americans Society of Philatelic / Friendship Thru Stamps silver patinated bronze medallion engraved for Aladar Szepes (57mm) C:AU
32894.

Amerikai Egyesült Államok DN "Amerikai Filatéliai Társaság / Barátság bélyegeken keresztül" ezüstpatinázott bronz érdemérem "Aladar Szepes" nevére gravírozva (57mm) T:AU USA ND "Americans Society of Philatelic / Friendship Thru Stamps" silver patinated bronze medallion engraved for "Aladar Szepes" (57mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Védelmi Orientációs Konferenciai Egyesület (DOCA) bronz emlékérem, peremén Blackinton gyártói jelzéssel (76mm) T:AU USA ND Defense Orientation Conference Association (DOCA) bronze commemorative medallion with Blackinton makers mark on the edge (76mm) C:AU
32895.

Amerikai Egyesült Államok DN "Védelmi Orientációs Konferenciai Egyesület (DOCA)" bronz emlékérem, peremén "Blackinton" gyártói jelzéssel (76mm) T:AU USA ND "Defense Orientation Conference Association (DOCA)" bronze commemorative medallion with "Blackinton" makers mark on the edge (76mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
32896.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1856. A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI) double-sided bronze medallion in case. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU patina, small edge error
32897.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Ausztria ~1894. Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I Ag emlékérem, peremen A. Richter 1849-1894 felirattal. Szign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) T:AU patina Austria ~1894. Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I Ag commemorative medallion with A. Richter 1849-1894 inscription on the edge. Sign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) C:AU patina
32898.

Ausztria ~1894. "Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I" Ag emlékérem, peremen "A. Richter 1849-1894" felirattal. Szign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) T:AU patina Austria ~1894. "Alois Richter / Die Medaillen Kaiser Franz Josef I" Ag commemorative medallion with "A. Richter 1849-1894" inscription on the edge. Sign.: Franz Xaver Pawlik (26,48g/32mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Ausztria 1903. Anton Scharff halálának emlékére készített jelzett Ag emlékérem. Szign.: Neuberger (36mm) T:F ph. / Austria 1903. Anton Scharff hallmarked Ag medal commemorating his death. Sign.: Neuberger (36mm) C:F edge error
32899.

Ausztria 1903. "Anton Scharff" halálának emlékére készített jelzett Ag emlékérem. Szign.: Neuberger (36mm) T:F ph. / Austria 1903. "Anton Scharff" hallmarked Ag medal commemorating his death. Sign.: Neuberger (36mm) C:F edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ausztria 2002. Schönbrunn kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. Schönbrunn double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP
32900.

Ausztria 2002. "Schönbrunn" kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. "Schönbrunn" double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria DN 3 Groschen Oper (Koldusopera) kétoldalas Al zseton (24mm) T:XF Austria ND 3 Groschen Oper double-sided Al token (24mm) C:XF
32901.

Ausztria DN "3 Groschen Oper (Koldusopera)" kétoldalas Al zseton (24mm) T:XF Austria ND "3 Groschen Oper" double-sided Al token (24mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
32902.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft