Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 66

Hollandia 1997. 1 Kroontje kétoldalas Cu-Ni emlékérem (32mm) T:1- (PP) Netherlands 1997. 1 Kroontje two-sided Cu-Ni commemorative medallion (32mm) T:AU (PP) Krause N# 170870
32916.

Hollandia 1997. "1 Kroontje" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (32mm) T:1- (PP) Netherlands 1997. "1 Kroontje" two-sided Cu-Ni commemorative medallion (32mm) T:AU (PP) Krause N# 170870

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Hollandia 1998. 5 Zeecu Zierikzee kétoldalas Cu-Ni emlékérem (30mm) T.1- (PP) Netherlands 1998. 5 Zeecu Zierikzee two-sided Cu-Ni commemorative medallion (30mm) C.AU (PP)
32917.

Hollandia 1998. 5 Zeecu "Zierikzee" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (30mm) T.1- (PP) Netherlands 1998. 5 Zeecu "Zierikzee" two-sided Cu-Ni commemorative medallion (30mm) C.AU (PP)

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Jugoszlávia 1973. Josip Broz Tito / Jugoszláv Szocialista Szövetségi Köztársaság létrehozásának 25. évfordulója jelzett Ag emlékérem, kapszulában (2,95g/0.925/19mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) folt Yugoslavia 1973. Josip Broz Tito / 25th anniversary of the establishment of the Socialist Federal Republic of Yugoslavia hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (2,95g/0.925/19mm) C:UNC,AU (originally PP)
32918.

Jugoszlávia 1973. "Josip Broz Tito / Jugoszláv Szocialista Szövetségi Köztársaság létrehozásának 25. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, kapszulában (2,95g/0.925/19mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) folt Yugoslavia 1973. "Josip Broz Tito / 25th anniversary of the establishment of the Socialist Federal Republic of Yugoslavia" hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (2,95g/0.925/19mm) C:UNC,AU (originally PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kanada 1984. II. János Pál pápa lelkipásztori zarándoklata Kanadában 15xklf aranyozott fém emlékérem eredeti, műbőr gyűjtői albummal, tájékoztatókkal T:UNC Canada 1984. The pastoral pilgrimage of John Paul II to Canada 15xdiff gilt metal commemorative medallions in original faux leather collectors case, with information C:UNC
32919.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Nagy-Britannia 1897. Viktória, Anglia királynője és India uralkodója / Az angol történelem leghosszabb uralkodásának emlékére 1837-1897 bronz emlékérem (25mm) T:F fülnyom, patina Great Britain 1897. Victoria, Queen of England and Empress of India / In commemoration of the longest reign in british history 1837-1897 bronze commemorative medallion (25mm) C:F ear mark, patina
32920.

Nagy-Britannia 1897. "Viktória, Anglia királynője és India uralkodója / Az angol történelem leghosszabb uralkodásának emlékére 1837-1897" bronz emlékérem (25mm) T:F fülnyom, patina Great Britain 1897. "Victoria, Queen of England and Empress of India / In commemoration of the longest reign in british history 1837-1897" bronze commemorative medallion (25mm) C:F ear mark, patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy-Britannia DN Viktória-kereszt kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:XF United Kingdom ND Victoria Cross (31mm) C:XF
32921.

Nagy-Britannia DN "Viktória-kereszt" kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:XF United Kingdom ND "Victoria Cross" (31mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy-Britannia DN Golden Medal Gum - Labdarúgás kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND Golden Medal Gum - Football two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina
32922.

Nagy-Britannia DN "Golden Medal Gum - Labdarúgás" kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND "Golden Medal Gum - Football" two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
800 Ft
Német Birodalom / Szászország ~1850. Drezdai emlék / János Szászország királya keménypapír emlékérem eredeti tokban (45mm) T:XF German Empire / Saxony ~1850. Erinnerung an Dresden / Johann V. G. G. Koenig von Sachsen cardboard medallion in original case (45mm) C:XF
32923.

Német Birodalom / Szászország ~1850. "Drezdai emlék / János Szászország királya" keménypapír emlékérem eredeti tokban (45mm) T:XF German Empire / Saxony ~1850. "Erinnerung an Dresden / Johann V. G. G. Koenig von Sachsen" cardboard medallion in original case (45mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Németország ~1900. Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (A tüdő nagyon erős) bronz emlékérem (21mm) T:XF Germany ~1900. Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (Lungs very strong) bronze medallion (21mm) C:XF
32924.

Németország ~1900. "Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (A tüdő nagyon erős)" bronz emlékérem (21mm) T:XF Germany ~1900. "Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (Lungs very strong)" bronze medallion (21mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Németország / Weimari Köztársaság / Nürnberg 1923. Nemzetközi Eszperantó Kongresszus aranyozott bronz emlékérem (31mm) T:VF patina Germany / Weimar Republic / Nürnberg 1923. International Esperanto Congress - Zamenhof gilt bronze commemorative medallion (31mm) C:VF patina
32925.

Németország / Weimari Köztársaság / Nürnberg 1923. "Nemzetközi Eszperantó Kongresszus" aranyozott bronz emlékérem (31mm) T:VF patina Germany / Weimar Republic / Nürnberg 1923. "International Esperanto Congress - Zamenhof" gilt bronze commemorative medallion (31mm) C:VF patina

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
NDK 1956. Robert Schumann 1856-1956 meisseni porcelán emlékérem (2xklf) (83mm, 40mm) T:UNC GDR 1956. Robert Schumann 1856-1956 porcelain of Meissen commemorative medallion (2xdiff) (83mm, 40mm) C:UNC
32926.

NDK 1956. "Robert Schumann 1856-1956" meisseni porcelán emlékérem (2xklf) (83mm, 40mm) T:UNC GDR 1956. "Robert Schumann 1856-1956" porcelain of Meissen commemorative medallion (2xdiff) (83mm, 40mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
NDK DN Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle jelzett meissen-i porcelán plakett (64mm) T:AU GDR ND Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle hallmarked porcelain commemorative medallion from Meissen (64mm) C:AU
32927.

NDK DN "Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle" jelzett meissen-i porcelán plakett (64mm) T:AU GDR ND "Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle" hallmarked porcelain commemorative medallion from Meissen (64mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft