Fegyverek, kések

Tételek száma: 14

Nagy István Érd, egyedi készítésű, jelzett rugós bicska. Agancs, réz. Nyitva 25,5 cm. Kiváló állapotban!
17344.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Solingen Friedr. Herder Abr. Sohn Don Carlos bőrvágókés. Réz berakásos nyéllel, jelzett, 19x15,5 cm, dobozában
17345.

Solingen Friedr. Herder Abr. Sohn "Don Carlos" bőrvágókés. Réz berakásos nyéllel, jelzett, 19x15,5 cm, dobozában

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Choora, afgán tőr, XIX. sz., berakásos csont markolattal, bambusz hüvellyel, h: 30 cm / Choora, Afghan dagger, 19th century, with an inlaid bone handle and a bamboo scabbard, length: 30 cm.
17346.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Modern hagyományőrző lándzsa replika, fa, fém, h: 96 cm
17347.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Modern hagyományőrző buzogány replika, fa, fém drótozással, h: 82 cm
17348.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tradicionális íj. Faragott díszítéssel, fáján némi repedéssel, de összességében jó állapotban, h: 120 cm
17349.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
2 db régi dárdafej, rozsdás, h: 45-50 cm
17350.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Régi japán vakizasi. Rozsdás állapotban, h: 25 cm
17351.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Borsszóró pisztoly, antikolt, gyűjtői replika kis sérüléssel h: 22 cm
17352.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
2 db Alaska Bowie? kés bőrtokban, egyik jelzetlen, másik bőr tokon jelzett. Kopással, h: 24-35 cm
17353.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Lion machete jelzett 63 cm
17354.

Lion machete jelzett 63 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Venezia kés, karneváli díszítéssel, h: 30 cm
17355.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft