2 db Alaska Bowie? kés bőrtokban, egyik jelzetlen, másik bőr tokon jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/463/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Fegyverek-kesek~2000010/2-db-Alaska-Bowie-kes-bortokban-egyik-jelzetlen-masik-bor-tokon-jelzett-Kopassal-h-24-35-~II3002963
3002963
17353
463
4800
Weapons, knives
Kikiáltási ár:
4 800 Ft 12,97 EUR , 14,12 USD
Leírás: 2 db Alaska Bowie? kés bőrtokban, egyik jelzetlen, másik bőr tokon jelzett. Kopással, h: 24-35 cm
: karap_norbert