Kerámiák

Tételek száma: 212

11000.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

11001.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

Gádor István (1891-1984): Csigavonalas tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, a talp karimáján kis lepattanással 19 cm
11002.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

cca 1890 Kalotaszeg, Kályhacsempe, MF monogrammal, sérülésekkel, 44x26 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11003.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1892 Kalotaszeg, Kályhacsempe, MJ monogrammal, sérülésekkel, 32x21 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11004.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kalotaszeg, XIX. sz. vége, Kályhacsempe, TÁ monogrammal, kis repedéssel, sérüléssel, 31x21 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11005.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1906 Kalotaszeg, Kályhacsempe, KA monogrammal, kis sérülésekkel, 32x21 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11006.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Antik mohácsi aratókorsó, korának megfelelő állapotban, m: 34 cm
11007.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Erdély, XX. sz. eleje, Bokály. Jelzés nélkül, kopással, m: 22,5 cm
11008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Felvidék, XIX. sz. vége, vizeskorsó pár, mázas kerámia, sérüléssel, m: 13-15 cm
11009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

11010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11011.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft