Kerámiák

Tételek száma: 212

Izsépy Margit: Afrikai nő. Kerámia, jelzéssel, minimális mázkopással, m: 25 cm
11036.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Andróczi Alajos (1937-): Család. Mázas samottos kerámia falikép, hátoldalán jelzett, hibátlan 24x23 cm
11037.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Majoros János: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
11038.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Mihály Béla kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 34,5 cm
11039.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Sajdik Ferenc (1930-): Friss házasok. Karikírozó kerámia szobor fa talapzaton. Talapzaton jelezve: Sajdik. Kopással, hajon két pattanással, 26x14x13 cm
11040.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Laky Vera: Soproni utcakép. 1978. Mázas kerámia plakett, hátoldalán jelzéssel, hibátlan, 21x17 cm
11041.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Lehoczkyné retro iparművész váza, samottos mázas kerámia, jelzett, sérült, m: 18 cm
11042.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Böröcz Márta, kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm
11043.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Majoros János: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
11044.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzés nélkül, minimális kopásnyomokkal, m: 24 cm
11045.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Karda Imre (1919-1998): Kaspó. Jelzett, kopással, m: 15 cm, d: 18,5 cm
11046.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Somogyi Lajos kerámia tárolóedény. Gyűrt, repedezett felületű kerámia, jelzéssel, kis kopással, m: 16 cm
11048.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft