Kerámiák

Tételek száma: 212

11012.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11013.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

11014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tata, cca 1900, írókázott szilke. Sérülésekkel, m: 20,5 cm
11015.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
13

19. sz. második fele, Dél-Alföld, kuglófsütő, sérüléssel, d: 21 cm, m: 12 cm
11016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

19. sz. második fele, Dél-Alföld, kuglófsütő, kopással, d: 24 cm, m: 13 cm
11017.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bernard Bloch 1836-1909): Magyar legény. Hidegen festett fajansz, jelzett, korának megfelelő állapotban, jelzett, m: 38 cm
11018.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

11019.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Oláh Sándor (1907-1983): Női akt. Kerámia, talapzatán verssel, hibátlan, jelzett, m: 49 cm
11020.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Jelzés nélkül: Táncolók. Mázas kerámia, kis tűz és mázrepedés. m: 42 cm
11021.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13

Benkő Ilona (1937-): Raku kerámia váza, jelzés nélkül, szájánál kopással, m: 16 cm
11022.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Benkő Ilona (1937-): Halas tál, kék és fehér mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 31,5 cm
11023.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft