Kerámiák Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2792083
11085
454
Art-ceramics
7 db söröskorsó, kőedény, fajansz, porcelán, kopásokkal, m: 13-17 cm 2743794
11086
454
Art-ceramics
Stehla német Art Deco kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 2974845
11087
454
4400
Art-ceramics
cca 1930 Hal figurális lámpatest. Festett kerámia, kis kopással, m: 26 cm 2946699
11088
454
3400
Art-ceramics
DR jelzéssel többmázas kerámia váza, minimális kopással, m: 31 cm 3005434
11089
454
5500
Art-ceramics
Pesthidegkúti zsugorított mázas váza. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m: 36 cm 2972782
11090
454
4200
Art-ceramics
Olasz nagy kerámia edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal 25 cm 3026264
11092
454
Art-ceramics
2 db kerámia tál: Mátyás király és Beatrix királyné. Kézzel festett, jelzett, minimnális kopással d: 27 cm 3025348
11093
454
Art-ceramics
Goebel kerámia kisfiú dedikált (Werner Rauschert 1998) kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 3025347
11094
454
Art-ceramics
Vadász mintás nagy kerámia butéla. Kézzel festett, mázas kerámia, plasztikus díszítéssel, dugóval, Hibátlan 37 cm 3025346
11095
454
Art-ceramics
Tekai Sarolta, Szentendre: Mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm 3025344
11096
454
Art-ceramics
Ashlan Gini Collection Kütahya török dísz tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm 3023692
11097
454
Art-ceramics
Galló türkizes mázú kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft