Kerámiák Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2972766
11098
454
Art-ceramics
3 db kerámia edényke. Egy jelzett iparművész tojás 11 cm, Herend village pottery 13 cm, mézes csupor 16 cm 3023710
11099
454
Art-ceramics
Iparművész ikebana váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 18 cm 3023684
11100
454
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 27 cm 3023685
11101
454
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 22 cm 3023687
11102
454
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm 3023690
11103
454
Art-ceramics
Zöld csavaros mintájú kerámia váza mázas kerámia Jelzés nélkül, apró mázhibával 29 cm 3025502
11104
454
4800
Art-ceramics
Stilizált állatfigurával iparművész mécsestartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm 3024591
11105
454
Art-ceramics
Egyiptomi mintás kerámia kancsó, jelzett, 36 cm 2998766
11106
454
3200
Art-ceramics
Törpe és békakirály. Festett kerámia sziklakert dísz szobrok, kis kopottsággal, m: 13-15,5 cm 2927540
11107
454
Art-ceramics
Kínai kerámia kiöntő miniatűrök díszdobozban. Tradicionális kínai kerámia kiöntők miniatűr másolatai, összesen 8 darab, mind fedéllel, díszdobozban, szép állapotban. H: 5-7 cm 3025132
11108
454
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, kis kopással, m: 17 cm 3025131
11109
454
Art-ceramics
5 db zenélő kislány és kisfiú figura. terrakotta, jelzés nélkül, 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft