Kerámiák

Tételek száma: 212

Német kerámia váza csurgatott mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm
11170.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Scheurich német kerámia váza pettyezett mázas kerámia Jelzett hibátlan 19 cm
11171.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Figurális tejes kancsó mázas kerámia Jelzett kis mázkopással 15 cm
11172.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kard mintás német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 20 cm
11173.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bodrogkeresztúri kerámia tálka retro mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11174.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2001, Tatai edzőtábor 1951-2001 plakett, kerámia, bőr tartóban, kopással, d: 9,5 cm
11175.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Toszkána, 20. sz. második fele, Váza. Jelzett, kopással, m: 20 cm
11176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14

Szécsi iskolatáskás lányka. Mázas kerámia, jelzett, kopással 12 cm
11177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Asia. Ritka türkiz mázas múzeumi másolat kerámia plakett, jelzéssel, pattanásokkal, 35x22,5 cm
11178.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Iparművész váza. Masszába karcolt virágmintával, színes mázakkal festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
11179.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szécsi kerámia varró asszony figura. Mázas kerámia, jelzett, mázrepedésekkel 22 cm
11180.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Népi csupor, Steig István, Szekszárd, jelzett, mázhibákkal, m: 11 cm
11181.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft