Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 40

Turi Gábor: Magyar jazznapló. Bp., 2022, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 300 példányban!
15674.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1943 Paris Intitut Hongrois Zoltan Kodaly Festival du mercredi 24 Février 1943... Francia nyelvű meghívó, rajta Kodály Zoltánt ábárzoló képpel.
15675.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szálljon az ének A nemzetközi munkásmozgalom dalaiból. Bp., 1977 Zeneműkiadó. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel
15676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes zenei témájú tétel, össz. 38 db, közte: Ropog a tűz. 16 tábortüzi nóta az egységes cserkésznótázás elősegítésére. Szerk.: Tóth Sándor; Kis Zenei Könyvtár 3 kötete (Puccini, Muszorgszkij, Schumann); Operaismertető füzetek; stb. Változó állapotban.
15677.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ruth Sommerfeldt Jacobsen - Philip Kromer: Syng med oss! Allsangboka for barna. (Norvég nyelvű énekeskönyv gyerekeknek, rajzokkal és kottákkal). Oslo, 1945, Harald Lyche & Cos Musikkforlag, 157+(2) p. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal. / Norwegian childrens song book, with illustrations and sheet music. Half-linen binding, with minor wear.
15678.

Ruth Sommerfeldt Jacobsen - Philip Kromer: Syng med oss! Allsangboka for barna. (Norvég nyelvű énekeskönyv gyerekeknek, rajzokkal és kottákkal). Oslo, 1945, Harald Lyche & Cos Musikkforlag, 157+(2) p. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, a hátsó kötéstáblán törésnyommal, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal. / Norwegian children's song book, with illustrations and sheet music. Half-linen binding, with minor wear.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15679.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. A szerző, Falk Géza (1899-1945) által Lányi Viktor (1889-1962) zeneszerző, író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1937, Dante, 206+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, a borító kis szakadásokkal.
15680.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ákos: Kottás album. Gitárkották. 2006. Kékkői Zalán (szerk.) Kiadói papírborítóval 107p.
15681.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Didgeridoo. Ausztrália, XX. sz. második fele, díszített fa. Kopással, h: 70 cm
15682.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Didgeridoo. Ausztrália, XX. sz. második fele, díszített fa. Kopással, sérüléssel h: 147 cm
15683.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Hegedű. Cseh, XX. sz. első évei. Korán Csaba hegedűkészítő-mester által a közelmúltban ellenőrizve és felújítva. Tokjában.
15684.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel
15685.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft