1948 Országos Magyar Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola, Az 1948/49. tanév záró- és képesítő-vizsgálatainak sorrendje, nagyméretű táblázat, egy-két kis lapszéli szakadással, hiányos borítóval, 75x26,5 cm
Siklós Albert: Összhangzattan iskolai és magánhasználatra. 240 példával és leckegyűjteménnyel. Bp., 1912., Rozsnyai Károly. 202+6 p. Második, javított és lényegesen átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Szendy Árpád kottái
Hej Jucza Panna. Magyar-tót dallam nyomán énekhangra és zongorára. Bp., én., Rozsnyai, javított, 2 sztl. lev.;
Aforizmák magyar népdalok fölött. I-III. Zongorára írta - -. Bp., én., Rozsnyai, az első szakadt, a második utolsó lapja leszakadt. 7+1 p.; 7+1 p.; 9+1 p. (x2: 1-1 duplummal.)