Órák

Tételek száma: 88

cca 1860-1910 naptáras kandallóóra, házmesteróra, kis sérüléssel és hiánnyal. Hibátlan, frissen szervizelt szerkezettel, kulccsal, 46x28x15 cm
12419.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Francia gyarmatok (feltehetően) vagy Franciaország, XX. sz. első fele, Nagyméretű réz torony formájú asztali óra. Gazdag trébelt, arcokat is magába foglaló díszítésű talapzatán torony formájú óratest, egyik oldalán vésett és trébelt mintákkal körülölelve helyezkedik el a zománcozott díszítésű számlap, mellette lévő két oldalán neorokokó jellegű plasztikus díszítésben üvegezett ablakok. Tetején rokályokból felépülő kerítésrészek, puttó és csúcsdíszt tartó női figurák, a kupoladísz alatt csengővel. Lábai hiányoznak. Kopással, némi deformálódással, kulcsa megvan. M: 62 cm
12420.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
16
Rolex Oyster Perpetual automata karóra, igényes gyűjtői replika, Wimbledon számlappal, naptárkijelzéssel, igazolókártyával, díszdobozban, működő, hibátlan állapotban, számlap d: 33 mm
12421.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
1873 Londoni óraműves, ezüst (Ag) zsebóra, jelzett, kulccsal, működik, fém óralánc ezüst (Ag) szerelékekkel (tacskó, hegyikristály ezüst foglalattal, bajor söróra), d: 50 mm
12422.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Gimet ezüst (Ag) karóra, jelzéssel, kvarc, működik, 18x18 mm
12423.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Helvetia női karóra, kvarc szerkezettel, új állapotban, új bőr szíjjal, dobozában 20x25 mm
12424.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Poljot karóra, 17 köves, bőr szíjjal, működik, d: 3,6 cm
12425.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Rolex perpetual replika automata karóra fém szíjjal. Működik d: 40 mm
12426.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Rolex oyster replika automata karóra. Működik d: 35 mm
12427.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm
12428.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Art deco asztali óra. Fém, bakelit, üveg. Korának megfelelő, kopottas állapotban, nem működik, 20,5x11,5 cm
12429.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kétsoros fém óralánc, h: 29 cm
12430.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft