12420.
454. Lezárult gyorsárverés
Órák
120 000 Ft
16
Francia gyarmatok (feltehetően) vagy Franciaország, XX. sz. első fele, Nagyméretű réz torony formájú asztali óra. Gazdag trébelt, arcokat is magába foglaló díszítésű talapzatán torony formájú óratest, egyik oldalán vésett és trébelt mintákkal körülölelve helyezkedik el a zománcozott díszítésű számlap, mellette lévő két oldalán neorokokó jellegű plasztikus díszítésben üvegezett ablakok. Tetején rokályokból felépülő kerítésrészek, puttó és csúcsdíszt tartó női figurák, a kupoladísz alatt csengővel. Lábai hiányoznak. Kopással, némi deformálódással, kulcsa megvan. M: 62 cm