https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 94

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1967. Day of Aero & Astro Philately - New York kétoldalas fém emlékérem, peremében W. Germany jelzéssel (40mm) T:UNC (eredetileg PP) USA 1967. Day of Aero & Astro Philately - New York double-sided metal medallion with W. Germany mark on the edge (40mm) C:UNC (originally PP)
32739.

Amerikai Egyesült Államok 1967. "Day of Aero & Astro Philately - New York" kétoldalas fém emlékérem, peremében "W. Germany" jelzéssel (40mm) T:UNC (eredetileg PP) USA 1967. "Day of Aero & Astro Philately - New York" double-sided metal medallion with "W. Germany" mark on the edge (40mm) C:UNC (originally PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1972. Vadon élő állatok védelme - Barna pelikán kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (25,16g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) USA 1972. Wildlife Conservation - Brown pelican double-sided, Ag medallion, hallmarked on the edge (25,16g/0.925/38mm) C:AU (originally PP)
32740.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Vadon élő állatok védelme - Barna pelikán" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (25,16g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) USA 1972. "Wildlife Conservation - Brown pelican" double-sided, Ag medallion, hallmarked on the edge (25,16g/0.925/38mm) C:AU (originally PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1976. A repülés úttörői - Wright Flyer / Dayton repüléssel kapcsolatos mérföldkövei fém emlékérem (39mm) T:AU karc USA 1976. Aviation Pioneers - Wright Flyer / Daytons Aviation Landmarks metal commemorative medallion (39mm) C:AU scratch
32741.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "A repülés úttörői - Wright Flyer / Dayton repüléssel kapcsolatos mérföldkövei" fém emlékérem (39mm) T:AU karc USA 1976. "Aviation Pioneers - Wright Flyer / Dayton's Aviation Landmarks" metal commemorative medallion (39mm) C:AU scratch

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
USA 1976. Amerikai Forradalom Bicentenárium - George Washington aranyozott bronz emlékérem műanyag zsetonnal, eredeti lezárt fóliatokban (38mm) T:UNC USA 1976. American Revolution Bicentennial - George Washington gilt bronze commemorative medallion with plastic token, in original closed foil packing (38mm) T:AU
32742.

USA 1976. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - George Washington" aranyozott bronz emlékérem műanyag zsetonnal, eredeti lezárt fóliatokban (38mm) T:UNC USA 1976. "American Revolution Bicentennial - George Washington" gilt bronze commemorative medallion with plastic token, in original closed foil packing (38mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1982-1985. 175. évforduló / Abraham Lincoln, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt fém emlékérmek (4xklf) T:AU USA 1982-1985. 175th Anniversary / Abraham Lincoln, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt metal commemorative medallions (4xdiff) C:AU
32743.

Amerikai Egyesült Államok 1982-1985. "175. évforduló / Abraham Lincoln, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt" fém emlékérmek (4xklf) T:AU USA 1982-1985. "175th Anniversary / Abraham Lincoln, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt" metal commemorative medallions (4xdiff) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1985. Georgia-i Egyetem bicentenárium öntött bronz emlékérem tokban. Szign.: William J. Thompson (78mm) T:1 United States 1985. The University of Georgia Bicentenial cast bronze commemorative medallion in case. Sign: William J. Thompson (78mm) C:UNC
32744.

Amerikai Egyesült Államok 1985. "Georgia-i Egyetem bicentenárium" öntött bronz emlékérem tokban. Szign.: William J. Thompson (78mm) T:1 United States 1985. "The University of Georgia Bicentenial" cast bronze commemorative medallion in case. Sign: William J. Thompson (78mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1996. George Burns 100. születésnapja / Cedars-Sinai Medical Center aranyozott bronz emlékérem, peremen THE FRANKLIN MINT jelzéssel (76mm) T:AU (PP) USA 1996. George Burns 100th Birthday / Cedars-Sinai Medical Center gilt bronze, on the edge with THE FRANKLIN MINT mark (76mm) C:AU (PP)
32745.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "George Burns 100. születésnapja / Cedars-Sinai Medical Center" aranyozott bronz emlékérem, peremen "THE FRANKLIN MINT" jelzéssel (76mm) T:AU (PP) USA 1996. "George Burns 100th Birthday / Cedars-Sinai Medical Center" gilt bronze, on the edge with "THE FRANKLIN MINT" mark (76mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztrália 1988. Oktatás / Ausztrália bicentenáriuma kétoldalas Cu-Ni emlékérem karton díszlapon. Az érem előlapját a magyar származású Michael Meszaros (1945-), Mészáros Andor (1909-1972) fia tervezte. (40mm) T:UNC Australia 1988. Education / Australias bicentenary two-sided Cu-Ni medallion in paper case. The obverse of the medal was designed by the Hungarian origin Michael Meszaros (1945-), son of Andor Mészáros (1909-1972) (40mm) C:UNC
32746.

Ausztrália 1988. "Oktatás / Ausztrália bicentenáriuma" kétoldalas Cu-Ni emlékérem karton díszlapon. Az érem előlapját a magyar származású Michael Meszaros (1945-), Mészáros Andor (1909-1972) fia tervezte. (40mm) T:UNC Australia 1988. "Education / Australia's bicentenary" two-sided Cu-Ni medallion in paper case. The obverse of the medal was designed by the Hungarian origin Michael Meszaros (1945-), son of Andor Mészáros (1909-1972) (40mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztrália DN Adelaide Fényképész Klub egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, dísztokban (47mm) T:BU Australia ND Adelaide Camera Club one-sided bronze medallion with engrave on the back, in case (47mm) C:BU
32747.

Ausztrália DN "Adelaide Fényképész Klub" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, dísztokban (47mm) T:BU Australia ND "Adelaide Camera Club" one-sided bronze medallion with engrave on the back, in case (47mm) C:BU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria ~1850. Julius Jacob von Haynau született 1786-ban, Kassel városában ón emlékérem (41mm) T:AU kis ph Austria ~1850. Jul. Freihr. V. Haynau, K.K.Oest. Feldzeugmeister - geb. zu Kassel im jahre 1786 / Für Kaiser und Gesetz, durch beharrlichkeit zum siege tin commemorative medallion (41mm) C:AU small edge error
32748.

Ausztria ~1850. "Julius Jacob von Haynau született 1786-ban, Kassel városában" ón emlékérem (41mm) T:AU kis ph Austria ~1850. "Jul. Freihr. V. Haynau, K.K.Oest. Feldzeugmeister - geb. zu Kassel im jahre 1786 / Für Kaiser und Gesetz, durch beharrlichkeit zum siege" tin commemorative medallion (41mm) C:AU small edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1861. Kétoldalas gyermekáldás alkalmából kiadott bronz emlékérem ADINOLPHI ET LVCRETIAE - FILIVS / HENRICVS LVDOVICVS CAROLVS MARIA HECTOR VINCENTIVS LVCCHESIVS PALLIVS RVFVS NATVS BRVNSEE IN STYRIA XIV. KAL. SEPTEMBRIS. MDCCCLXI LVSTRALI E FONTE SVSECPTVS AB HENRICO ET LVDOVICA BORBONIIS (58mm) T:XF patina, ph.
32749.

Ausztria 1861. Kétoldalas gyermekáldás alkalmából kiadott bronz emlékérem "ADINOLPHI ET LVCRETIAE - FILIVS / HENRICVS LVDOVICVS CAROLVS MARIA HECTOR VINCENTIVS LVCCHESIVS PALLIVS RVFVS NATVS BRVNSEE IN STYRIA XIV. KAL. SEPTEMBRIS. MDCCCLXI LVSTRALI E FONTE SVSECPTVS AB HENRICO ET LVDOVICA BORBONIIS" (58mm) T:XF patina, ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1892. Ferenc József Ausztria császára / A nemzetközi zenei és színházi kiállítás emlékére Cu emlékmedál füllel (20mm) T:AU patina, a fül sérült Austria 1892. Franz Josef Emperor of Austria / To commemorate the International Exhibition for Music and Theater (Zur Erinnerung an Die Internationale Ausstellung für Musik und Theater) Cu commemorative medallion with ear (20mm) C:AU patina, damaged ear
32750.

Ausztria 1892. "Ferenc József Ausztria császára / A nemzetközi zenei és színházi kiállítás emlékére" Cu emlékmedál füllel (20mm) T:AU patina, a fül sérült Austria 1892. "Franz Josef Emperor of Austria / To commemorate the International Exhibition for Music and Theater (Zur Erinnerung an Die Internationale Ausstellung für Musik und Theater)" Cu commemorative medallion with ear (20mm) C:AU patina, damaged ear

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz