Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 94

Ausztria 1898. Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (62mm) T:AU Austria 1898. 50th Anniversary of Franz Josephs reign two-sided bronze commemorative medallion (62mm) C:AU
32751.

Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (62mm) T:AU Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign" two-sided bronze commemorative medallion (62mm) C:AU

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
1898. ZUR ERINNER. A.D. 50 JAHR. REGIERUNGS JUBILAUM 1848-1898 / FRANZ JOSPEH I KAISER V. OESTER. K. UNG. (Az 50 éves uralkodói jubileum emlékére 1848-1898 / I. Ferenc József Ausztria Császára Magyarország Királya) sárgaréz emlékérem (23mm) T:F
32752.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
32753.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
32754.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1978. 100 éves a Linzi Takarékpénztár kétoldalas, aranyozott fém emlékzseton (22mm) T:AU Austria 1978. 100 Jahre - Linzer Sparkasse two-sided, gilt metal token (22mm) C:AU
32755.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1978. 100 éves a Linzi Takarékpénztár kétoldalas, bronz emlékzseton (22mm) T:AU patina Austria 1978. 100 Jahre - Linzer Sparkasse two-sided, bronze token (22mm) C:AU patina
32756.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria DN Bécsi főegyházmegye jelzett Ag emlékérem dísztokban (25,66g/0.900/40mm) C:AU Austria ND Archdiocese of Vienna hallmarked Ag commemorative medallion in case (25,66g/0.900/40mm) C:AU
32757.

Ausztria DN "Bécsi főegyházmegye" jelzett Ag emlékérem dísztokban (25,66g/0.900/40mm) C:AU Austria ND "Archdiocese of Vienna" hallmarked Ag commemorative medallion in case (25,66g/0.900/40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Ausztria DN Bécsi Mezőgazdasági Kamara / Különleges érdemekért ezüstözött bronz érdemérem gravírozással (60mm) T:AU ph. Austria ND Wiener Landwirtschaftskammer / Für besondere Verdienste silvered bronze medallion with engrave (60mm) C:AU edge error
32758.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ausztria DN Gurki székesegyház bronz emlékérem (40mm) T:AU Austria ND Gurk Cathedral bronze commemorative medallion (40mm) C:AU
32759.

Ausztria DN "Gurki székesegyház" bronz emlékérem (40mm) T:AU Austria ND "Gurk Cathedral" bronze commemorative medallion (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csehszlovákia 1967. I. Ferdinánd 1541-es évjáratú Schauthaler előlapjának mintájára készült ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán Kelet-Szlovákiai Múzeum Kassán - Kassai aranykincs kiállítása, 1967 szöveg szlovák nyelven (52mm) T:XF patina Czechoslovakia 1967. Ferdinand I silver-plated bronze commemorative medal modeled after the obverse of the Schauthaler of 1541, with East Slovak Museum in Košice - Košice golden treasure exhibition 1967 text in Slovakian language (52mm) C:XF patina
32760.

Csehszlovákia 1967. "I. Ferdinánd" 1541-es évjáratú "Schauthaler" előlapjának mintájára készült ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán "Kelet-Szlovákiai Múzeum Kassán - Kassai aranykincs kiállítása, 1967" szöveg szlovák nyelven (52mm) T:XF patina Czechoslovakia 1967. "Ferdinand I" silver-plated bronze commemorative medal modeled after the obverse of the "Schauthaler" of 1541, with "East Slovak Museum in Košice - Košice golden treasure exhibition 1967" text in Slovakian language (52mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csehszlovákia ~1970. Kémiai Műszaki Egyetem / Pardubice kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tlustoš Felger (60mm) T:AU Czechoslovakia ~1970. Vysoká Škola Chemiteckotechnologická / Pardubice double-sided bronze medallion. Sign: Tlustoš Felger (60mm) C:AU
32761.

Csehszlovákia ~1970. "Kémiai Műszaki Egyetem / Pardubice" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tlustoš Felger (60mm) T:AU Czechoslovakia ~1970. "Vysoká Škola Chemiteckotechnologická / Pardubice" double-sided bronze medallion. Sign: Tlustoš Felger (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csehszlovákia 1974. Zsizska János halálának 550. évfordulója kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (59mm) T:XF Czechoslovakia 1974. The 550th anniversary of the death of Ján Žižka double-sided, silver patinated bronze medallion (59mm) C:XF
32762.

Csehszlovákia 1974. "Zsizska János halálának 550. évfordulója" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (59mm) T:XF Czechoslovakia 1974. "The 550th anniversary of the death of Ján Žižka" double-sided, silver patinated bronze medallion (59mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft