Tétel

Kikiáltási ár:

2 400 Ft

Leírás:

Péter a hírvivő. Elbeszélés az északamerikai szabadságharczból. Az ifjúság számára átdolgozta: Grundmann J. Ford.: Győry Ilona. Zweigle öt színnyomatú képével. Bp., [1894], Lauffer Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 1 sztl. lev.+ 85+(1) p.+ 5 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopottas borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, egy kijáró képtáblával, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz