Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 17

[Sigismund Schwabe/Sigismund Suevus (1526-1596)] Speculum amicitiae, det er: Venskabs Speyel. I huilcken er at see, huad it got Venskab er, huilcken en dyrebar Skat det er, huorledis det skal skifftis, proffuis, formeris, oc til enden bliffue bestandigt. Met mange sk?ne Sprock, Historier oc Exempler, aff den H. Scrifft, oc gamle Laerefaedris Boger... Kiobenhaffn, 1613, Salomon Sartor, 99 sztl. lev. Dán nyelven. Átkötött félbőr-kötésben, a lapokon szúrágta lyukakkal. / Half-leather-binding, with worn spine and cover, with wood-beetle holes on the sheets.
19074.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Wilhelm, Gottlieb Tobias. Unterhaltungen über den Menschen. [Von seinem Körper und dessen Theilen und ihren Functionen ins besondere.] II. Theil Agb., J.A. Schloßers Buch und Kunsthandlung, 1834. 1t. rézmetszetű díszcímlap 8 sztl lev. 488 p LIX. színezett rézmetszetű tábla. Korabeli félbőr kötésben, kötéstábla elvált a könyvtesttől.
19075.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Heinrich Heines Werke I-VI. köt. Hrs. von Heim Laube. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reiger & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.;4+375+3 p.;4+376+4 p.;4+378+2 p.; 4+377+3 p. Német nyelven. Teljes sorozat! F. W. Bader fametszeteivel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon díszkötés, Wien, Hermann Scheibe-kötés, aranyozott lapélekkel. Szép, igényes, gyűjtői állapotban!
19076.

Heinrich Heine's Werke I-VI. köt. Hrs. von Heim Laube. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reiger & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.;4+375+3 p.;4+376+4 p.;4+378+2 p.; 4+377+3 p. Német nyelven. Teljes sorozat! F. W. Bader fametszeteivel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon díszkötés, Wien, Hermann Scheibe-kötés, aranyozott lapélekkel. Szép, igényes, gyűjtői állapotban!

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
La Fontaine, Jean de la: Contes et nouvelles en vers. Tome 1?2. [1?2. kötet. egybekötve]. Londres 1743.  1 t. (rézmetszetű címkép) 6 sztl lev + XII+ 212 + 8 sztl. lev + 247 p. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben
19077.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
19078.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
19079.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
19080.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
[Caroline Norton (1808-1877)] Hn. Mrs. Norton: The Lady of La Garaye by the - -. London - Cambridge, 1863., Macmillan and Co., I-XIII+1+1+16-153+5 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel, laza lapokkal.
19081.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schauenburgs Allgemeines Deutsches Kommersbuch. Unter musikalischer Redaktion von Friedrich Silcher und Friedrich Erk. A borítón: Gaudeamus igitur juvenes dum sumus! Lahr, én., Moritz Schauenburg, 1 (díszcímlap) t.+8+722 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, fém veretekkel, festett lapélekkel, foltos lapélekkel.
19082.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Schweitzer, Albert: Die Weltanschauung der indischen Denker. (Mystik und Ethik). München-Bern, 1935, C. H. Beck - Paul Haupt, XI+(1)+201+(3) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel, ex libris-szel.
19083.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
19084.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19085.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft