Tétel

Kikiáltási ár:

30 000 Ft

Leírás:

Heinrich Heine's Werke I-VI. köt. Hrs. von Heim Laube. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reiger & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.;4+375+3 p.;4+376+4 p.;4+378+2 p.; 4+377+3 p. Német nyelven. Teljes sorozat! F. W. Bader fametszeteivel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon díszkötés, Wien, Hermann Scheibe-kötés, aranyozott lapélekkel. Szép, igényes, gyűjtői állapotban!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras