https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 306

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vasarely múzeum - Szépművészeti Múzeum Budapest 1987. Zichy kastély. (24) p. Kiadói papírborítóval Vasarely által ALÁÍRT példány
18520.

Vasarely múzeum - Szépművészeti Múzeum Budapest 1987. Zichy kastély. (24) p. Kiadói papírborítóval Vasarely által ALÁÍRT példány

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Satura - Compositionen von Buonaventura Genelli - In Umrissen gestochen von H. Merz, H. Schütz und A. Spiess - Mit einem erläuternden Text herausgegeben von Dr. Max Jordan. Lipcse, 1871, Alphons Dürr. 19p+28t. Bonaventura Genelli (1798-1868) olasz származású német festő és rajzoló művei után készült metszetekkel illusztrált harántalakú album. Kiadói illusztrált félvászon kötés, erősen sérült gerinccel és kötéssel, kopott és kissé sérült borítóval, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
18521.

Satura - Compositionen von Buonaventura Genelli - In Umrissen gestochen von H. Merz, H. Schütz und A. Spiess - Mit einem erläuternden Text herausgegeben von Dr. Max Jordan. Lipcse, 1871, Alphons Dürr. 19p+28t. Bonaventura Genelli (1798-1868) olasz származású német festő és rajzoló művei után készült metszetekkel illusztrált harántalakú album. Kiadói illusztrált félvászon kötés, erősen sérült gerinccel és kötéssel, kopott és kissé sérült borítóval, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
EUR
,
135,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Mészáros Flóra: Lantos. Balatonfüred, 2023, Zsdrál Art Gallery. Kiadói félvászon-kötés, bontatlan zsugorfóliában, új állapotban.
18522.

Mészáros Flóra: Lantos. Balatonfüred, 2023, Zsdrál Art Gallery. Kiadói félvászon-kötés, bontatlan zsugorfóliában, új állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf Jahrhunderten. Stuttgart, 1911. Deutsche Verlags-Anstalt.36p +75t. 111 p.Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, könyvtest elvált
18523.

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf Jahrhunderten. Stuttgart, 1911. Deutsche Verlags-Anstalt.36p +75t. 111 p.Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, könyvtest elvált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Katona Imre: Porcelánlexikon. Az európai porcelánműhelyek, porcelánmanufaktúrák és porcelánjegyek enciklopédiája. Bp., 1999, Gesta. Gazdag képanyaggal, jelzésekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rendkívül izgalmas és ritka szakmunka!
18524.

Katona Imre: Porcelánlexikon. Az európai porcelánműhelyek, porcelánmanufaktúrák és porcelánjegyek enciklopédiája. Bp., 1999, Gesta. Gazdag képanyaggal, jelzésekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rendkívül izgalmas és ritka szakmunka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Kovács Orsolya: Zsolnay modern 1953-1990. Pécs, 2020, Magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
18525.

Kovács Orsolya: Zsolnay modern 1953-1990. Pécs, 2020, Magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Hegyi Lóránd: Nádler István. A művész, Nádler István (1938-) által dedikált! Szerk.: Bárd Johanna, Nádler István. Az életrajzot összeállította: Rum Attila. Bp., 2001, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, közte a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18526.

Hegyi Lóránd: Nádler István. A művész, Nádler István (1938-) által dedikált! Szerk.: Bárd Johanna, Nádler István. Az életrajzot összeállította: Rum Attila. Bp., 2001, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, közte a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által ALÁÍRT példány. Bp.,(1989), Corvina. Kiadói félvászon papírkötés. Számozatlan példány!
18527.

Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. A művész, Szántó Piroska (1913-1998) Kossuth-díjas festő, grafikus által ALÁÍRT példány. Bp.,(1989), Corvina. Kiadói félvászon papírkötés. Számozatlan példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Handbuch der Buchdruckerkunst. Frankfurt a. Main, 1827, Andreaschen Buchhandlung, XVIII+830 p. + 7 (kihajtható táblák) t. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, két sérült táblával, volt könyvtári példány.
18528.

Handbuch der Buchdruckerkunst. Frankfurt a. Main, 1827, Andreaschen Buchhandlung, XVIII+830 p. + 7 (kihajtható táblák) t. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, két sérült táblával, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Fábián László, et alii: Lantos Ferenc. Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Ritka!
18529.

Fábián László, et alii: Lantos Ferenc. Szerk.: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2006., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Körner Éva: Gross Arnold. Bp., 1973., Corvina,(Offset-ny.), 4+4 p.+10 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, kissé szakadt mappában, a 6. és 11. tábla hiányzik. Megjelent 3000 példányban.
18530.

Körner Éva: Gross Arnold. Bp., 1973., Corvina,(Offset-ny.), 4+4 p.+10 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, kissé szakadt mappában, a 6. és 11. tábla hiányzik. Megjelent 3000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Jancsó Árpád: Bánáti várak, helységek, helyek ikonográfiája. 1595-1800. I. Metszetek. Temesvár, 2016, Editura Eurostampa, 247 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált szakmunka. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (135./170) példány.
18531.

Jancsó Árpád: Bánáti várak, helységek, helyek ikonográfiája. 1595-1800. I. Metszetek. Temesvár, 2016, Editura Eurostampa, 247 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált szakmunka. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (135./170) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz