Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD

Leírás:

Handbuch der Buchdruckerkunst. Frankfurt a. Main, 1827, Andreaschen Buchhandlung, XVIII+830 p. + 7 (kihajtható táblák) t. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, két sérült táblával, volt könyvtári példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras