Könyvek: Történelem

Tételek száma: 117

18265.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Az ezeréves Magyarország. hn., 1999, Pán. Az 1939-es reprint kiadása. Kiadói műbőr-kötés.
18266.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Rátkai Károly: A két torony. Magyar politikusok Mauthausenben. (Budapest,)1945, Genius, Révai-nyomda. Újrakötve, papírborítóval DEDIKÁLT
18267.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A bujdosók levéltára. A gróf Teleki-család maros-vásárhelyi levéltárából. Sajtó alá rendezte: Deák Farkas. Bp., 1883., MTA, XIII+1+365+1 p. Modern átkötött műbőr-kötésben.
18268.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szabó Adorján: II. Rákóczi Ferenc nagyanyja és édesatyja. Kassa, 1903, Vitéz A. Kiadói papírkötés, illusztrált, viseltes állapotban.
18269.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A Müncheni Kódex olvasata. Nyíri Antal és munkatársai betűhű kritikai szövegkiadása alapján. Az olvasatot és a szójegyzéket készítette és a kötetet szerk.: Mészáros András és H. Tóth Tibor. Bp., 2020, Fekete Sas - Bárczi Géza Kiejtési Alapítvány - Magyarságkutató Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18270.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Frőhlich Róbert - Kuzsinszky Bálint - Nagy Géza - Marczali Henrik: Magyarország a királyság megalapításáig. Vaszary Kolos bevezetésével. A Magyar Nemzet Története I. köt. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1895, Athenaeum. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képanyaggal, kihajtható mellékletekkel, térképpel. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
18271.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14
Uralkodók és dinasztiák. Budapest, 2001, Magyar Világ Kiadó. Kiadói műbőr kötés. A könyv az Encyclopaedia Britannica alapján készült, hasznos munka.
18272.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
H. Balázs Éva; Krász Lilla; Kurucz György (szerk.) Hétköznapi élet a Habsburgok korában 1740-1815 Corvina Kiadó, 2007  Kiadói kartonált papírkötés.Papír védőborítóval
18273.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kempelen Béla: Magyar nemes családok. VI. köt.: Khár-Lyukáts. Bp., 1913, Grill Károly, VII+447 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
18274.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vig Albert: Magyarország iparoktatásának története az utolsó száz évben különösen 1867 óta. Bp., 1932, MTA (Pátria-ny.), 728 p. + 3 (kihajtható táblázatok) t. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, kissé foltos borítóval, a címlapon beragasztással.
18275.

Vig Albert: Magyarország iparoktatásának története az utolsó száz évben különösen 1867 óta. Bp., 1932, MTA ("Pátria"-ny.), 728 p. + 3 (kihajtható táblázatok) t. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, kissé foltos borítóval, a címlapon beragasztással.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18276.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft