Könyvek: Történelem

Tételek száma: 117

18349.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
18350.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18351.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bethlen Miklós önéletírása I-II. Bp., 1955. Szépirodalmi. Magyar Századok sorozat. Kiadói egászvászon kötés, papírborítóval
18352.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Glatz Ferenc: AZ 1944. év históriája - História évkönyv 1984, kissé sérült papírkötés
18353.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1993, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
18354.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bibl, Viktor: Lügen der Geschichte. Hellerau, 1931, Avalun-Verlag, 311 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a lapokon helyenként ázásnyommal.
18355.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
18356.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18357.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft