Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 27

Anne Golon - Serge Golon: Angélique sorozatának 11 kötete. Bp., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
19085.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Vojtech Kubasta.: Jancsi és Juliska. Képes mesekönyv térbeli illusztrációkkal, graf.: - -.Prága, 1981, Artia. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, belül kis kopásnyomokkal, egy-két kisebb gyűrődéssel, de alapvetően ezektől eltekintve jó állapotban.
19086.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tréfavasút képes gyerekkönyv, térbeli illusztrációkkal, graf.: Vojtech Kubasta, Artia., 1976 Prága. Kis szakadásokkal
19087.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
L. Fittler Vilma: Paszuly Pista lakodalma. Vida Mária rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 8 sztl. lev. Kiadói keménytáblás kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, kijáró táblákkal.
19088.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19089.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Benedek Elek 2 kötete: Rókáné mézes-mákos kalácsa és más mesék. Bp., 1970, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis felületi sérülések. + Többsincs királyfi és más mesék. Bp., 1975, Móra. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos.
19090.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Rákosi Viktor: Bobby és Csiba. Két kutya története. Zádor István rajzaival. Bp., [1928], Révai, 142+(2) p. Második kiadás. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, néhány lap foltos, a képmellékletek hiányoznak.
19091.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fazekas Anna: Öreg néne őzikéje - Róna Emy rajzaival. Bp., 1957. Minerva Kissé kopott kiadói félvászon kötésben + Gazdag Erzsi; Mesebolt. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borítóval.
19092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Gyermekirodalom klasszikusai sorozat 5 kötete. Belgrád, é.n. Kiadói papírkötésben
19093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Eric Knight: Lassie hazatér. Regény az ifjúság számára. Ford.: Thurzó Gábor. Kardos Böske rajzaival illusztrált. Bp.,én.(1948?), Uj Idők, 173 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán kis sérüléssel.
19094.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Grimm legszebb meséi. Válogatta: Varga Tamásné. Ford.: Rónay György. Róna Emy rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként foltos.
19095.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db mesekönyv - Donászy Magda: Arany ABC. Rajzolta: Reich Károly. H.n., Minerva. + Bálint Ágnes: Iskola a faliszekrényben. Bp., 1975, Móra. Félvászon és kartonált kötésben, firkákkal, megvisel állapotban.
19096.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft