https://www.darabanth.com/hu/451-Gyorsarveres/451.0/Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000027/Fazekas-Anna-Oreg-nene-ozikeje-Rona-Emy-rajzaival-Bp-1957-Minerva-Kisse-kopott-kiadoi-~II2996014
2996014
19092
451
Books: Tales
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Fazekas Anna: Öreg néne Å‘zikéje - Róna Emy rajzaival. Bp., 1957. Minerva Kissé kopott kiadói félvászon kötésben + Gazdag Erzsi; Mesebolt. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m