Fotó

Tételek száma: 427

Lugosi Lugo László (1953): A very black picture 2019. Giclée nyomat. Jelzett, sorszámozott művészpéldány EA III./1. 32x48 cm Lapméret 38x52 cm
13589.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Lugosi Lugo László (1953): White Lily 2018. Giclée nyomat. Jelzett, sorszámozott művészpéldány EA III./II. 32x48 cm Lapméret 38x52 cm Szárazpecséttel is jelzett
13590.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1969 Dr. Zala Sándor budapesti fotóművész ,,Kápolna című, vintage fotóművészeti alkotása, pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, 18,5×23,5 cm
13591.

cca 1969 Dr. Zala Sándor budapesti fotóművész ,,Kápolna" című, vintage fotóművészeti alkotása, pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, 18,5×23,5 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1973 Fejér Gábor (később Életműdíjas fotóriporter) tanuló-korabeli felvétele a ,,Kisképző fotó-illusztrátor szakáról, az iskola pecsétjével jelzett, feliratozott vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,5x23,8 cm
13592.

1973 Fejér Gábor (később Életműdíjas fotóriporter) tanuló-korabeli felvétele a ,,Kisképző fotó-illusztrátor szakáról", az iskola pecsétjével jelzett, feliratozott vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,5x23,8 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1975 Dobai Tivadar budapesti fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (A kis huncut), ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 24x18 cm22,8x17,2 cm
13593.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1973 Milder Éva nevével jelzett vintage fotóművészeti alkotás (portré egy idős néniről), ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 24x18 cm
13594.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1971 Keveházi János (?-?) kőbányai fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás (Éjszaka Győrben), pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 24x16,6 cm
13595.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1978 Kutas Rudolf budapesti fotóművész vintage fotómontázsa, ezüst zselatinos fotópapíron, kasírozva, jelzés nélkül, 18x23,5 cm
13596.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1966 Rezsek György nagykanizsai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Pihenő kerekek), 18x24 cm
13597.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Féner Tamás (1938-): Fények és árnyékok (cím nélkül). Fotó, jelezve jobbra lent. 23×30 cm
13598.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13599.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Engi László: Bolgár lányok, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×30,5 cm
13600.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft