Fotó

Tételek száma: 427

Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
13601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Engi László: Horgony. Nagy méretű jelzett művészfotó kartonon 27x40 cm
13602.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Engi László: Tímár Béla. Nagy méretű jelzett fotó kartonon 27x40 cm
13603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Engi László: Műtermi látomás (aktfotó cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzett, 40x30 cm
13604.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Engi László: Lógyakorlat 3 db fotóból álló sorozat nagy méretű jelzett művészfotó 27x40 cm
13605.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Engi László: Műhelytitok. Nagy méretű művészfotó. Pecséttel jelzett. 31x41 cm
13606.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
13607.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13608.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm
13609.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13610.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kankovszky Ervin (1884-1945): Afrika, pecséttel jelzett fotó, 11,5×15,5 cm
13611.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kankovszky Ervin (1884-1945): Vadász vadkannal, pecséttel jelzett fotó, sarka sérülüt, 17×23 cm
13612.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft