Kerámiák Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2962363
11084
449
Art-ceramics
Korsó, Korond, 1935 NOAN jelzéssel. Mázas cserép, jelzett, repedéssel 25 cm 2962364
11085
449
Art-ceramics
Népi mintás olajkiöntő. Mázas kerámia, jelzett. Kézzel festett 26 cm 2978941
11086
449
Art-ceramics
cca 1920 Antik miskakancsó, jelzés nélkül, mázkopásokkal, m: 19 cm 2978631
11087
449
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat kancsó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm 2978975
11088
449
Art-ceramics
cca 1880-1900 2 darab Sárközi mázas kerámia dísztál, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 17-18 cm 2984465
11089
449
3800
Art-ceramics
cca 1900 Türkizzöld mázzal kent kerámia bödön, kopásokkal, m: 26 cm 2977507
11090
449
3200
Art-ceramics
Fehér mázas amfora váza. Jelzés nélkül, hibátlan 29 cm 2982371
11091
449
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm 2982374
11092
449
Art-ceramics
Erdélyi István: Iparművész kerámia váza retro plasztikus mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2982337
11093
449
Art-ceramics
Tófej hólyagos mázas kerámia kínáló tál 35 cm 2982333
11094
449
Art-ceramics
Iparművész, népi jellegű mázas kerámia kínáló tálka. 40x12,5 cm 2982320
11095
449
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia fali dísztál. Jelzett, hibátlan 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft