Könyvek: Vallás

Tételek száma: 33

The Brown - Driver - Briggs Hebrew and English Lexicon. With and appendix containing the biblical Aramaic. Coded with the numbering system from Strongs Exhaustive Concordance of the Bible. Peabody,én.,Hendrickson Publishers. Kiadói kartonált papírkötés.
18985.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Darvas - Kozma József: A pálos rend története Erdélyben, Partiumban, Bánságban és Kárpátalján. A szerző által DEDIKÁLT példány. Csíkszereda, 2012., Szerzői,(Tipographic-ny.),303+1 p. Kiadói kartonált papírkötések.
18986.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Puskely Mária: Keresztény szerzetesség. Történelmi kalauz I-II. Bp., 1995-1996, Bencés Kiadó. Kiadói papírkötés.
18987.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Misóczki Lajos: Vallás- és egyházügy a Rákóczi-szabadságharc idején. Gyöngyös, 2009., Gyöngyös Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
18988.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
[John Duns Scotus (1265/66-1308) - Botár János Joakim (1696-1764)] Ioannes Duns Scotus - Joachimo Botar: Scientiasecum quae est conscientia, seu proxima regula morum. Cum adjunctis thesibus ex universa theologia ad mentem Joannis Duns-Scoti doctoris mariano-subtilis, pro quibus Conventu Vetero-Claudiopolitano B. V. Mariae ad Nives. Praeside P. F. Joachimo Botar, ... Claudiopoli [Kolozsvár], 1735., Typis Academicis Scietetis Jesu, per Simonem Thadaeum Weichenberg, 8 sztl. lev. + 148 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó táblán címkenyomokkal.
18989.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14
Gennari Kázmér: A katolikus vallás alapigazságai. Ford. és kiadta: a jászóvári prémontrei k. r. növ. papság Remény önképzőköre. Miskolc, 1912, Szelényi és Társa-ny., 266+(1) p. Korabeli egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, jó állapotban, a belső kötéstáblán gróf Csáky Károly Emmánuel (1852-1919) váci megyéspüspök ex libris-szével.
18990.

Gennari Kázmér: A katolikus vallás alapigazságai. Ford. és kiadta: a jászóvári prémontrei k. r. növ. papság "Remény" önképzőköre. Miskolc, 1912, Szelényi és Társa-ny., 266+(1) p. Korabeli egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, jó állapotban, a belső kötéstáblán gróf Csáky Károly Emmánuel (1852-1919) váci megyéspüspök ex libris-szével.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
39
Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. DEDIKÁLT! Bp., 1943, Barkóczy. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
18991.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Szunyogh X. Ferenc: Az ősegyház imádságos élete. A szerző által DEDIKÁLT példány. Keresztény Remekírók 16. köt. Bp., 1944., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
18992.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Pannonhalmi Füzetek 2 száma:   Kelemen Atanáz: Keresztély Ágost herceg katolikus restaurációs tevékenysége a győri egyházmegyében.;   Piszker Olivér: Barokk világ Győregyházmegyében Zichy Ferenc gróf püspöksége idején. (1743-83.) (Dedikált?)   Pannonhalma, 1931-1933., Pannonhalmi Főapátsági Szent Gellért Főiskola, 73+1 p. 79+1 p.   Kiadói papírkötések, az egyik gerincén kis sérüléssel.
18993.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Manga János: Magyar katolikus népélet képekben. [Bp.], 1948., Misztótfalusi, 81 p. A 39. oldaltól egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban.
18994.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rituale Romano-Veszprémiense. Szerk.: Caroli L. B. Hornig. [Hornig Károly (1844-1917) báró, veszprémi püspök, bíboros]. Veszprém, 1900, Typis Diocesis Veszprémiensis, 1 (színes) t. + VIII+476 p. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Ritka!
18995.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
Goffine Lénárt katholikus oktató- és épületes könyve. Bp., 1928, Szent István-Társulat, XXI+(3)+646 p. Negyedik, átdolgozott kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel.
18996.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft