Könyvek: Vallás

Tételek száma: 33

18997.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Preces Ad Usum Quotidianum Clericorum Regularium Pauperum Matris Dei Scholarum Piarum Provinciae Hungariae, et Transilvaniae. Secundum Morem Romanum, Ecclesiaeque Ritus Concinnatae. Pest, 1839, Beimel József, 94 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
18998.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Egyed Aladár: Küzdő, szenvedő, építő ember. Szemelvények - - írásaiból. Szeged, 1936, Egyetemi Luther Szövetség, 1 t. + 108 p. A borító illusztrációja Buday György munkája. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült. Síki Béla evangélikus iskolaigazgató névbélyegzőjével és dedikációjával.
18999.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Semptey László: Az alkalmazkodás módszere és jogszabályai a hithirdetésben. Esztergom, 1942, szerzői kiadás (Laiszky János-ny.), 163+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
19000.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
[Dupanloup, Félix Antoine Philibert (1802-1878)]: Doupanloup Bódog: A september 15-diki conventio és a december 8-diki encyclica. Ford.: Füssy Tamás. Pest, 1865, Szent István-Társulat (Emich Gusztáv-ny.), 94+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben kissé sérült lapokkal, ragaszott gerinccel.
19001.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19002.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
19003.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
19004.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dám Ince: A szeplőtelen fogantatás védelme Magyarországon a Hunyadiak és Jagellók korában. A Katolikus Szemle Kis Könyvtára 1. Róma, 1955, Katolikus Szemle, 111+(5) p. Kiadói papírkötés, a gerincen ragasztásokkal, néhány helyen sérült lapszélekkel.
19005.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Paul L. Kramer: Theologische Rechtfertigung des Festhaltens an der römisch-katholischen Tradition. Jaidhof, 1999, Rex Regum. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19006.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mihályi Gilbert: Szűz Mária az Újszövetségben. Róma, 1954, Anonymus, 243+(5) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült fűzéssel, ragasztásokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
19007.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Németh Alajos: Papok a rács mögött (1948-1950). Bp., 1991, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, a 45-78. oldalak kijárnak.
19008.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft