18853.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
7,43 EUR, 8,00 USD
A természet könyve 6. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. XIX-XX-XXI füzet. Ford.: Nagy István. Bp., 1876., Franklin, 136+199+1+106+1 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal, 4 foltos lappal.