18852.
445. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
A természet könyve 2. köt. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. VI-VII-VIII-IX. füzet. Ford.: Nagy István. Bp., 1875., Franklin, 8+96+120+2+129+4+119+3 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.