6 000 Ft
Zachár Gyula: Általános üzleti könyvvitel. Az egyszeres-, az olasz- és francia-kettős könyvvitel rendszere. Gyakorlati kereskedelmi tudományok I. köt. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+344 p. + 3 kihajtható melléklet. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a mellékleteken szakadásokkal.