1 800 Ft
Verne Gyula: Az Antillák világa. Ford.: Zigány Árpád. Bp., 1905., Franklin, 231+1 p. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett illusztrált piros egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, névbélyegzőkkel.